Krátka informácia o tom, na čo sa máte pripraviť pred montážou.

Rýchlokurz klimatizácií

Posted by     Bymax      0 Comments
Nevyznáte sa? Nevadí! Náš článok Vám pomôže zorientovať sa a osvojiť si základné pojmy zo sveta klimatizácií. V nasledovnom článku Vám vysvetlíme základné pojmy a údaje o klimatizačných zariadeniach.Dôležitú úlohu zohráva kvalitná montáž, ktorú by mala urobiť firma so skúsenosťami, certifikovaná slovenským chladiarenským zväzom. Nie menej dôležitý je aj samotný produkt.

Kúrenie s klímou? Samozrejme!

Posted by     Bymax      0 Comments
Väčšinou, keď počujeme slovo klimatizácia, prvé čo nás napadne je chladenie priestorov. Málokto z nás vie, že súčasné klimatizačné zariadenia dokážu rovnako spoľahlivo kúriť ako aj chladiť. Tak prečo nezainvestovať do jedného prístroja, ktorý nám môže slúžiť po celý rok? Prečo vôbec využívať klimatizáciu na kúrenie? Aké sú jej výhody?
Schopnosť požičať si peniaze, keď to potrebujete, Vám dodá flexibilitu. Hoci požičiavanie príliš veľa peňazí a neschopnosť splácať môže viesť k vážnym problémom, ak budete pôžičky používať rozumne, pomôžu Vám dosiahnuť Vaše vytúžené ciele.

Nebezpečenstvo klimatizácií

Posted by     Bymax      0 Comments
Z roku na rok nás stále viac trápia extrémne letné teploty. Klimatizácia sa preto stáva čoraz bežnejším „nábytkom“ aj v našich domácnostiach. Poznáme však ich vplyv na naše zdravie?
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 9 (1 Pages)